Dashuri mes qenit e peshkut (VIDEO)

Dashuria ndonjëherë është e çuditshme e nuk njeh përmasa.

Këtë e vërteton edhe një qen dhe një peshk në Washington të cilët duket se janë “çifti” që kanë bërë bujë në rrjetet sociale, njofton Klan Kosova.

Pronarja e tyre, Carrie Bredy ka thënë se dashuria e tyre tashmë ka bërë bujë dhe po merr shumë pëlqime në Instagram e Facebook.