Mësyshi kap Ledri Vulën ja çka bëri në orët e para të mëngjesit (FOTO)

Mësyshi kap Ledri Vulën ja çka bëri në orët e para të mëngjesit (FOTO)

Bashkë me Flori Mumajesin, mbrëmë ‘bombardoi’ diskografinë shqiptare me dy projekte unikale.

‘Nuk ma la’ dhe ‘Beautiful’ me mesazhin që përçuan u pa se definitivisht do e dërgojnë muzikën shqiptare në trendet e një dekade më parë ku tekstet kishin kuptim dhe nuk bastardoheshin duke i kënduar majmunit e zogut.

E duket se ky sukses dhe përshtypjet pozitive nga fansat e shumtë kanë bërë që Ledrit t’i bien ‘mësysh’.

Këtë e ka thënë vetë reperi në Snapchat ku ka shfaqur problemin me goma në veturë që e kishte shtyer të ndaloj në autostradë rreth orës 5 të mëngjesit. /Prive al/