Rita Ora në krevat me aktorin amerikan (Video)

Rita Ora kaloi pushimet në Ulqin dhe tani po vazhdon aktivitetet e saja muzikore.

Së fundi, këngëtarja shqiptare është parë në krah të pilotit të Formula 1, Lewis Hamilton duke u larë në lumin Buna në plazhet shqiptare të Malit të Zi.

Rita ka publikuar një video në rrjetin social Snapchat teksa shihet në krevat me aktorin amerikan, Kevin Hart.

Nuk dihet se për çka bëhet fjalë, por duket se dyshja është në humor të mirë. /Telegrafi/