Bebe Rexha kërkoi burrë shqiptar, takohet me një të tillë (Foto)

Bebe Rexha është këngëtarja më e përfolur shqiptare në botë.

Ajo kohë më parë kishte pohuar se do të donte një të dashur shqiptar dhe një hap drejt atij qëllimit e bëri në Dusseldort të Gjermanisë.

Së fundi, këngëtarja është parë në krah të aktorit shqiptar, Blerim Destani, ku ky i fundit këtë moment e ka ndarë përmes llogarisë personale në Instagram, transmeton Telegrafi.

“Jeta është të pasuri momente të mira “No Broken Heart”, ka shkruar në Instagram, Destani, i cili i është referuar këngës së fundit të këngëtares.

Nuk dihet arsyeja e takimit mes këngëtares dhe aktorit, mbetet të shihet nëse do të kemi një çift të ri, pasi aktualisht Bebe dhe Blerim dihet se janë ‘single’. /Telegrafi/