Ky është trupi i modeles superseksi (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur, Kelly Brook vazhdon të mahnisë të gjithë me format e saj tejet seksi.

Nga shumë britanez është vlerësuar si femra më seksi e ishullit, shkruan Indeksonline.

Tashmë së fundi ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram ku shihet duke pozuar me një dekolte të hapur, me ç’rast ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik.kellyntascloseup