Kjo është femra që e magjepsi Justin Bieber (Foto)

Prej disa ditësh ajo përflitet nëpër mediat rozë ndërkombëtare si e dashura (e radhës) e Justin Bieber dhe për t’i hedhur më shumë benzinë zjarrit, të premten tregoi se pse.

Modelja Chantel Jeffries ka zgjedhur plazhet e Majemit për t’u freskuar në këto ditë të nxehta vere.

22-vjeçarja me fizikun e mrekullueshëm tregoi se përse ka tërhequr vëmendjen e këngëtarit kanadez.