Ledina Çelo në shtëpinë e burrit, në Gurrakoc të Istogut

Këngëtarja e famshme shqiptare, Ledina Çelo është në Kosovë. Ajo ka vendosur që një pjesë të pushimeve ta kalojë në shtëpinë e burrit, në Gurrakoc të Istogut.

Nusja e boksierit Naim Kabashi duket se ka nostalgji për Gurrakocin që njihet për femrat dhe nuset e bukura që ka./Indeksonline/