Pogba te United, e konfirmon edhe berberi i tij (Foto)

Marrëveshjen mes Manchester United dhe Juventus e ka ka konfirmuar edhe berberi i Paul Pogbas, Criztofferson. Me anë të një postimi në Instagram, ai ka konfirmuar lajmin duke paralajmëruar ngjyrën e re të flokëve për klientin e tij.

“Duhet ta ndërrojë ngjyrën e flokëve të Pogbas për skuadrën e tij të re, Manchester United: ishte postimi i berberit në Instagram.

Megjithatë pas disa minutave ai e ka fshier postimin, mbase me urdhër të Pogbas!/Indeksonline/