Enca Haxhia “hallakatet” në dhomën e gjumit (Video)

Me qëllim që të duket sa më atraktive para fansave të saj, Enca Haxhia disa ora para çdo paraqitje bënë prova

Enca nën shoqërinë e një mashkulli duket të jetë në disponim maksimal, shkruan Indeksonline.

Për më tepër shikojeni videon e mëposhtme dhe levizjët seksi të këngëtares në fjalë./Indeksonline/

Linku:

https://www.instagram.com/p/BI…