Flori e Ledri të këndshëm edhe në humor (Foto)

Ata që sollën super hite në këtë sezonë të verës me “Beautiful” dhe “Ajo nuk ma la”, po i bëjnë fansat e tyre edhe të qeshin.

Të ulur pranë detit, Ledri e ka publikuar një fotografi bashkë me Florin, transmeton Indeksonline.

Ai ka zgjedhur që në mbishkrimin e fotos të bëjë pak humor me këngët që i kanë lansuar bashkë.

“E di që ajo është e bukur, por nëse nuk ma len unë kceva poshtë”, ka shkruar Ledri, transmeton Indeksonline.

Me këtë kanë qeshur edhe fansat të cilët kanë lënë komente të këndshme për këngëtarët./Indeksonline/