Vajza e Eli Farës po bëhet gjithnjë e më e famshme me imazhet provokuese

Kohët e fundit më shumë e njohur është bërë vajza e Eli Farës sesa vet këngëtarja. Ajo është një ndër më të pëlqyerat, pasi vlerësohet për zërin, por mesa duket vajza e saj, Marina Fara, po e lë në hije.

Ajo është juriste dhe nuk ka lidhje me modën, por tregon një kujdes të veçantë për trupin e saj. Së fundmi ajo ka postuar fotografi nga një zyra, vallë të jetë në punë me këtë veshje? – shkruan Mapo. Me gjoks të ekspozuar dhe këmbë që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

marina1

Pavarësisht kritikave që mund të marrë, Marina nuk e çan kokën, vazhdon dhe poston imazhe provokuese duke treguar se i kushton një rendësi të madhe trupit të saj.

Madje, dikur ajo kishte thënë se i harxhon të gjitha paratë që ka nëpër duar dhe se e shijon jetën në maksimum.

mar1mar2mar2a