Marina Vjollca, e bukura e Romës (Foto)

Marina Vjollca padyshim se i jep bukuri gjithmonë ekranit shqiptarë.

Ndërsa përpos kësaj ajo kohë pas kohe i jep një bukuri të veçantë edhe vendeve të ndryshme nëpër botë. E veshur bukur, e grimuar dhe me shumë stil ka publikuar një fotografi pikërisht nga Roma, transmeton Indeksonline.

Marina, ishte e përfolur kohët e fundit për një mundësi të punësimit në Prishtinë, pikërisht në vendin ku edhe gjendet i dashuri i saj reperi Ghetto Geasy.