Zhvishet Miss Britania, meshkuj mbajeni veten nga këto foto

Ish Miss Britania nga viti i kaluar, Zara Holland është shfaqur tejet seksi në fotosesionin e saj të ri. Biondja e bukur ka vendosur ti tregoi 90% të gjitha në trupin e saj në një fotosesion si kurrë më parë kaq seksi.

E ulur mbi dollap, e ngritur në këmbë me veshjet e saj provokuese dhe “patriote” me të brendshmet e saj me flamurin e Britanisë janë disa nga pozitat që Zara ka vendosur ti ndajë me fansat.

Zara njihet si femët e pafat në dashuri pasi që ka patur disa lidhje të dështuara por që me këto foto mund ti ketë bërë “ish-at” e saj të pënduar!