Albana Osmani po e “pret” Leo Messin, ai s’po i vjen (Foto)

Prezantuesja seksi shqiptare, Albana Osmani e ka zgjedhur Barcelonën për ti kaluar pushimet e verës.

Albana ka thënë se po bën “kojshillëk” me Lionel Messin, por që ai nuk po i vije duke thënë në humor se iu ngroh gota me uji që po e mbanë në dorë.

“Kam 10 min ne kte poze mu ngroh dhe gota e ujit qe kam ne dore.  Messi si komshi qeka shume i nershem ,snuk – hic-fare” shkruan Albana Osmani.