Beyonce dhe vajza e saj të veshura njësoj teksa shijojnë pushime në Paris (Foto)

Beyonce aktualisht është në formë për ‘World Tour’ por në të njëjtën kohë ka dyfishuar pushimet e saj familjare.

Këngëtarja 34 vjeçare ka publikuar lidhjen e saj tejet të fortë me vajzën ‘Blue Ivy’ dhe bashkëshortin Jay Z përderisa gjenden në Paris e Itali, transmeton Indeksonline.

Beyonce ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet për tradhti apo ndarje të mundshme në mes dyshes pas gjithë thashethemeve që i janë krijuar. Ndërsa të veshura njësoj, firmato dhe me shumë stil janë parë të dyja “vajzat” e reperit Jay Z.