Rovena Stefa ka marë mësim nga fotosesioni “Erotic” (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Rovena Stefa, muaj më parë realizoi një fotosesion mjaftë të nxehtë dhe me skena provokative, të cilin edhe e quajti “Erotic”.

Pas “Erotic” Rovena nuk resht së provokuari me anë të fotografive të ndryshme shkruan Indeksonline.

Linjat e saj trupore janë tejet të zakonshme, andaj nuk janë edhe për tu vlerësuar, përjashtim gjoksi i saj me të cilin Rovena mundohet të “pushtojë” mediat rozë.