Rita Ora një “Flamenco” seksi (Foto)

Rita Ora dita-ditës po mahnitë me stilin e saj.

Ylli i muzikës sot është parë teksa ka parakaluar rrugëve të New York-ut e veshur me shumë stil.

25- vjeçarja kishte veshur një fustan të stilit “Flamenco”, ku dhe është dukur për mrekulli, shkruan Indeksonline.

Vlen të kujtojmë se ditë më parë Ora zyrtarisht është zgjedhur prezantuesja e radhës në “American’s Next Top Model”.

Image