E dashura e Gotzes zhvishet dhe “tronditë” Instagramin nga Ibiza (FOTO +18)

E dashura e Mario Gotzes ka “bombarduar” Instagramin me foto të reja.

Ann Kathrin Brommel, e dashura e futbollistit të Borussia Dortmundit, ka shfaqur linjat e saj mbresëlënëse trupore.

Fotot e realizuara në Ibiza, janë pëlqyer tepër nga ndjekësit e saj, përcjellë “Lajmi.net”.

Njëra nga fotot ka grumbulluar në total 30 mijë pëlqime.