Aktorja ekspozon gjoksin nën bluzë (Foto)

Është shumë vapë në Los Angeles për të dalë në rrugë me reçipeta dhe të famshmeve që zgjedhin “lirinë” në pjesën e sipërme të trupit të tyre u shtohet edhe një emër.

Aktorja e “Modern Family”, Ariel Winter, tregoi format e bollshme në rrugët e qytetit të ‘Engjejve’. 18-vjeçarja u fotografua në hyrje të një salloni bukurie e veshur me një bluzë ngjyrë gri.

Dhe natyra është treguar bujare me Ariel, e cila disa muaj më parë pranoi se i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit.

Së fundmi, Ariel iu bashkua kolegëve të vet për sezonin e tetë të sitcom-it të famshëm të ABC. /TCH/

ariel1ariel2ariel3ariel4