Arrestohet prishtinasi që ngacmoi seksualisht një shtetase të huaj

Policia ka arrestuar në Prishtinë një të dyshuar, pasi që fillimisht kishte ngacmuar një femër – shtetase e huaj.

I njëjti, derisa ishte duke u intervistuar në stacionin policor, ka penguar dhe sulmuar një zyrtar policor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.