I vjedhin 250 euro dhe 390 franga midis Prishtinës

Një personi i është vjedhur çanta e krahut me 250 euro dhe 390 franga në të.

Policia bën të ditur se brenda ka pasur edhe disa dokumente personale dhe çelësat e veturës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Sipas raportit policor, rasti është duke u hetuar.