Gigi tregon pjesën e saj të barkut, teksa ngjason në një vajzë 15 vjeçare (Foto)

Ajo di gjithmonë të tërheq vëmendjen edhe nëse vishet shumë thjeshtë dhe bënë flokët e saj sikur të ishte 15 vjeç.

Gigi Hadid, e veshur me shumë stil ka zbuluar barkun e saj mjaft mirë të ushtruar dhe që tregon trupin e saj të definuar për një modele të vërtetë.

Përgjatë rrugëve të Beverly Hills, 21 vjeçarja është parë duke u takuar së bashku me të dashurin e saj këngëtarin Zayn Malik, transmeton Indeksonline.

Duhet përkujtuar që pas gjithë kohës që janë bashkë, muajt e kaluar ata ishin të përfolur për një ndarje të mundshme mes tyre por që i larguan të gjitha dyshimet duke u parë përsëri së bashku./Indeksonline/