Kylie largon mundësinë e komentimit në postimet e saj (Foto)

E përfolura dhe tejet e kërkuara Kylie Jenner ka vendosur që të bëjë një ndryshim në rrjetin social Instagram.

Ajo përpos që është shumë aktive në publikimin e fotografive, tani nuk ka asnjë moment në këto postime. Si duket Kylie, ka bllokuar mundësinë e komentimit në fotografitë e saj, transmeton Indeksonline.

Ndërsa duhet përkujtuar që Kylie është parë shumë me stil gjatë gjithë kohës dhe për më tepër ka krijuar edhe linjën e saj kozmetike e cila tani është një ndër linjat më të fuqishme në botë.