Të pasmet seksi të modeles spanjolle (Foto)

Modelja e njohur nga Spanja, Melissa Molinaro është njëra ndër modelet me të pasmet më seksi.

Këto format shpërthyese të pasmeve të saj, ajo i ka arritur falë ushtrimeve dhe pasionit të saj ndaj vallëzimit, shkruan Indeksonline.

Ajo është e njohur po ashtu edhe për bukurinë dhe sharminë që ka.