Barcelona mposht Leicesterin (Video)

Kampioni i Spanjës, Barcelona ka mposhtur kampioni i Anglisë, Leicester Cityn me rezultat 4:2.

Barcelona ka qenë pothuajse me ekipin e dytë në përjashtim te Leo Messit dhe Luis Suarezit, ndërsa Leicester me ekipin më të mirë.

Për Barcelonën shënuan Munir 2, Luis Suarez dhe Mujica, ndërsa për Leicesterin të dy golat i shënoi Musa.