Modelja shqiptare dhe gjoksi i saj shpërthyes (Foto)

Modelja nga Shqipëria, Alesia Bami shquhet për linjat e saj seksi.

Ndonëse fundshpina e saj nuk është edhe aq në formë, është gjoksi i saj shpërthyes ai i cili merr komente të shumta nga gjinia mashkullore.

Më poshtë mund të shihni disa foto të modeles në fjalë, në të cilat dukshëm ka fokusuar gjoksin e saj në top formë.