Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve (Foto)

Në Nyon të Zvicrës është duke u hedhur shorti i play-offit të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës.

Kundërshtaret e parë në Ligën e Kampionëve: