Vazhdojnë pushimet ultra-ekskluzive të Linda Morinës (Foto)

Këngëtarja shqiptare Linda Morina është duke kaluar disa ditë pushimi në bregdet.

Ajo gjendet në Shqipëri dhe prej atje ka publikuar shumë fotografi, shkruan Gazeta Express.

Në fotografinë e postuar së fundmi në rrjetet sociale, Linda duket se po kalon pushime “ultra-ekskluzive”./GazetaExpress/