E lagur dhe e nxehtë, Daphne Joy çmend të gjithë në pishinë (Foto)

Kanë kaluar tanimë dy muaj që Jason Derulo është ndarë nga Daphne Joy, me të cilën qëndroi më pak se një vit.

29 vjeçarja vazhdon t’i tregojë këngëtarit se çfarë ai ka humbur.

Në disa foto të reja në Las Vegas, bukuroshja e cila duket se po shijon jetën si një beqare me mikeshat e saj, ka shfaqur trupin perfekt me kostum banje.