De Boer: I lumtur që ndodhem te Interi

Edhe zyrtarisht Frank De Boer është trajneri i ri i Interit.

Trajneri holandez ka zëvendësuar Roberto Mancinin e larguar dhe 46-vjeçari është i lumtur për aventurën e re.

“Përshëndetje, mbështetës të Interit! Jam i lumtur qe jam këtu dhe shpresoj te ju shoh se shpejti!”, ishin fjalët e para të De Boer.

Prezantimi zyrtar i holandezit para mediave pritet të bëhet sot (e martë) në Appiano Gentile.