O’Connell: Cila është Kosova e vërtetë?

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, në një postim të tijin ka përmendur dy versione të së vërtetës për Kosovës!

“Cila është Kosova e vërtetë?

Sukseset e Majlindës e të Duas? Apo nepotizmi, gazi lotsjellës dhe dhuna?

Unë e di cilën e preferoj”, ka shkruar ai në profilin e tij në Facebook./PrishtinaPress.eu