Haradinaj e Limaj thërrasin konferencë për demarkacionin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj kanë thirr një konferencë për media sot në ora 12.

Konferenca që do të mbahet në selinë e AAK-së, ka për temë qëndrimin e këtyre dy partive rreth ratifikimit të demarkacionit.