Dua Lipa me nënën e saj, cila me e bukur? (Foto)

Ylli botëror në ngjitje, Dua Lipa përpos për kapacitetet vokale, njihet dhe pëlqehet edhe për një bukuri mahnitëse.

E thjeshtë në grim dhe pa komplikimet e mbushjeve me filler-a, Dua është simboli i një artisteje të kompletuar, mes tjerash edhe për imazhin që reflekton.

E duket se bukuria është çështje gjenesh. Përderisa e njohim babain Dukagjin Lipën, Dua duket të ketë marrë shumë edhe nga nëna e saj, zonja Anesë.

Në një foto nga dita e djeshme ku shfaqen të rregullura nga Studio Sellma, nënë e bijë shkëlqejnë. /Prive/