Pas medajles së Artë, Majlinda bëhet nuse, ja si duket në vello (Foto+Video)

Majlinda Kelmendi ka reklamuar vello të nuseve në një reklamë

Xhudistja kosovare, e cila së fundmi fitoi medaljen e Artë në Lojërat Olimpike, është shumë aktive edhe në reklamimin e produkteve dhe veshjeve.

Së fundmi ka bërë reklamë edhe një kompani të vellove të nuseve, ku kampionia botërore dukej shumë bukur.

Kujtojmë se Majlinda është beqare dhe e përkushtuar pas karrierës. /Express/

https://youtu.be/9owwhJ-qFhc