“Single” i Encës në anglisht (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia do të publikojë në shtator këngën e parë në gjuhën angleze

Lajmin për këngën e parë në gjuhën angleze e ka dhënë vetë këngëtara përmes një foto të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Në mbishkrimin e fotos Enca ka thënë “Dhe nuk do të jetë kënga e fundit nga albumi im i parë… e di se do ta pëlqeni”.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Enca Haxhia është “Bow Down” në bashkëpunim me reperin Noizy./21Media