Ky është qifti nga Peja që pati në dasëm Kadri Veselin, ministra e deputetë (Foto)

Asdreni dhe Rina kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një dasëm madheshtore në qytetin e Pejës.

Të vecantë këtë moment e kanë bërë edhe mysafirët ku mes tyre ka qenë edhe kryetari iKuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe një pjesë e madhe e kryesisë së PDK-së, ministra e deputetë, shkruan Magazina.al

Atmosfera në dasëm dhe prezenca e njerëzve në të e kanë bërë të ndjehet mirë shefin e GP të PDK-së, Adem Grabovcin.“I rrethuar me miq e dashamire ne dasmen e familjes tone. Urime Asdren dhe Rina!”, ka shkruar Grabovci.