Barcelona – Sevilla, formacionet (Foto)

Barcelona dhe Sevilla do të përballen sonte, nga ora 23:00, në kuadër të ndeshjes së kthimit të Superkupës së Spanjës.

E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të Barcelonës dhe Sevillës.

Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar me fitoren e katalunasëve me rezultat 2:0. Kështu, Barcelona është afër trofeut të parë në sezonin e ri. /Express/