‘Kallen’ bombat e estradës (FOTO)

Me verën si stina e preferuar e shumë personave, në numër të madh janë edhe fytyrat publike që po shijojnë diellin dhe temperaturat përvëluese.

Por, nëse Turqia e Maldivet janë destinacionet më të frekuentuara, të paktën momentalisht, tre prej këngëtareve të skenës, Fibi, Eva dhe Shkenda Dubova kanë vendosur që të mos largohen shumë.

Ato janë parë sot në një prej pishinave në periferi të kryeqytetit. Me linjat trupore të mahnitshme treshja ka marrë vëmendjen e shumëkujt që ishte prezent kur vajzat po merrnin pak ngjyrë në prag të videoklipeve të reja.

Shkenda, Eva e Fibi pritet të sjellin shumë shpejt projektet e verës. Dy të parat mësohet se do realizojnë këngët në RedBox Entertainment kurse e treta sërish ka zgjedhur 2Tonin si bashkëpunëtor për krijimin e ardhshëm muzikor. /Prive.al

bumbum1bum2