Kështu duket tani formacioni i Kosovës (Foto)

Formacioni i Kosovës pritet të ndryshoj pas ardhjes së disa yjeve

Përfaqësuesja e Kosovës është përforcuar me Milot Rashicën, Alban Mehëhn, Herolind Shalën dhe Sinan Bytyçin.

Kurse, gjatë kësaj jave ka gjasa të transferoj edhe disa yje të tjerë. Formacioni i Kosovës pritet të ndryshoj pas ardhjes së disa yjeve.

Panorama Sport ka përpiluar një formacion, të mundshëm, se si mund të duket skuadra e Kosovës në kualifikimet për botërorin ‘Rusia 2018’. /Express/