Ky është serbi që vrau dje gruan dhe foshnjën e tyre 4 muajshe në Veternik (Foto)

Vrasësi Arpas S. dje vrau me thikë gruan e tij Slavica dhe foshnjën e tyre katër muajshe në vendin e quajtur Veternik në Serbi

 

Policia përmes një deklarate ka thënë se vrasësi ishte i dehur kur kreu vrasjen. Më vonë, ai u arrestua nga policia në Backa Palanka./GazetaExpress/

Mediat serbe kanë publikuar fotografitë e tij: