Pas komplimenteve, Biden nuk kursen as puthjet për Jahjagën

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden në ceremoninë e përurimit të rrugës “Beau Biden” në magjistralen Ferizaj- Gjilan, nuk kursej komplimentet për ish- presidenten Atifete Jahjaga.

“Ish- presidentja Jahjaga po dukeni shumë bukur, dhe mund të ju them se ajo po duket më bukur se të gjithë ju këtu”, ka thënë Biden.

E pas këtyre fjalëve, Biden nuk ka kursyer as puthjet me Jahjagën.

Në një fotografi të cilën e ka publikuar vetë Jahjaga, shihet Joe Biden duke i dhuruar një puthje miqësore.

14040086_1078691055553370_6975045052953562269_n