Përfundon takimi Biden–Mustafa

Para pak çastesh ka përfunduar takimi në mes të nënpresidentit amerikan, Joe Biden dhe kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Pas këtij takimi, Joe Biden pritet të takohet me presidentin Hashim Thaçi.

Përfundon takimi Biden-Mustafa (Video/Foto)