Formacionet zyrtare, Manchester United – Southampton

Manchester United dhe Southampton kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja në mes të Unitedit dhe Southamptonin është e para në kuadër të javës së dytë të Ligës Premier dhe do të filloj nga ora 21:00.

Trajneri i Unitedit, Jose Mourinho dhe Puel Claude janë munduar të fillojnë ndeshjen me formacionet më të mira të mundshme, me lojtarët që i kanë në dispozicion.