Për një trup si Agnesa Vuthaj, duhet… (Foto)

Ajo ka një trup prefekt, dhe për të këtë gjë, ajo i kushton vetes shumë kujdes. Ish-Miss’i dhe modelja e njohur Agnesa Vuthaj është dalluar gjithmonë për bukurinë dhe elegancën e saj. 

Agnesa ka publikuar një fotografi në SnapChat, ku ka treguar statistikat pas mbarimit vrapit të saj në palestër.

Ajo ka vrapuar plot 5.38 kilometra për vetëm 45 minuta, një shifër mjaft e lartë kjo, që tregon edhe vullnetin e Agnesës për ta mbajtur trupin sa më në formë.

Aktualisht ajo është duke punuar në koleksionin e saj të ri, të çantave dhe këpucëve për femra, të cilat do të dalin shumë shpejt në treg nga marka e saj “Agnesa Vuthaj Fashion”./PrishtinaPress.eu

image