Blerona në shtrat, mbulon gjoksin me…(Foto)

Prezantuesja seksi e Kosovës Blerona Zeqiri ka pak kohë që është bërë bionde.

 

Ajo këtë herë vjen e shtrirë dhe me dorë në gjoks. Duket se ajo ka vendosur ta mbulojë gjoksin derisa pozon para telefonit.