Formacionet zyrtare: Sunderland – Middlesbrough

Sunderland dhe Middlesbrough do të përballen, nga ora 14:30, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës. Trajnerët e të dy skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.