Ky është djali i Afrim Muqiqit dhe Halime Manit (Foto)

Dyshja e njohur Afrim Muqiqi dhe Halime Mani vitin e kaluar u bënë prindër të një djali të cilin e quajnë Jon.

Që nga koha edhe kur është martuar, bashkëshortja e Afrimit është distancuar nga muzika, shkruan Indeksonline.

Ajo duket të jetë e përkushtuar më shumë rreth jetës familjare.

Megjithatë, Joni duket se çiftit në fjalu ua ka zbukuruar jetën.