Therret me thikë një femër në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka therr me thikë një femër në Hajvali të Prishtinës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht me një mjet te mprehte-thike viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.