Aksident tek Katedralja (Foto)

Gjatë orëve të paraditës së enjtes ka ndodhur një aksident tek Katedralja, ndërsa nuk dihet nëse personat e përfshirë kanë pësuar lëndime.

Në aksident janë përfshirë dy makina, njëra e tipi Golf dhe tjetra Polo. Aksidenti ka ndodhur gjatë tejkalimit në semafor, ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës.41