Labi mbledh 200 mijë euro për Liridonën dhe Edonën (Foto)

0
38

Labinot Tahiri ka arritur edhe një sukses sa i përket punëve bamirëse.

Këngëtari së bashku me miqtë ka arritur të mbledh më shumë se 200 mijë euro për shërim të Liridona Gajtanit dhe Edonës.

Ai me këtë rast i ka falënderuar të gjithë njerëzit vullnet mirë dhe kërkuar që të vazhdojnë të kontribuojnë për këto raste.

Kështu ka pohuar përmes llogarisë personale në Facebook, Labi.

“Mirëmëngjesi të gjithave familjeve në Kosovë në trojet tona dhe në diasporë! Ju falënderoj nga zemra për atë kontribut dhe gadishmëri duke tubuar me shumë se sa 200.000 euro për rastet të cilat janë të sëmura Liridona Gajtanin dhe Edona nga Gjilanit! Miq të dashur, vazhdoni pra ato shumë me i dërguar, në konton e Liridonës dhe në Wester Union – Money Gram vetëm te Jetmir Tahiri 0037745440318 Ndërsa në llogarinë bankare e Liridona Gajtanit!”, ka shkruar Labi në Facebook.

LEAVE A REPLY